Noviny pro rybáře a aktuální dění v rybářském světě

Proč jsou čluny Sportex nejlepší volbou?

Již většině rybářské veřejnosti je známo, že značka Sportex je zárukou kvality. Nejen u prutů, ale též u člunů. Ze svých nároků na kvalitu nic neslevila i zde.

„Zpracování a materiály, které Sportex používa jsou prvotřídní. Obrovskou výhodou proti konkurenci je nízká váha člunů Sportex a kupodivu i jejich cena.

Další bezkonkurenční vymožeností je spousta úchytů na člunu, do kterých můžete přidělat nespočet různých doplňků, jako například držák sondy echolotu atd. Veškeré tyto doplňky lze ke člunu dokoupit a různě je jednoduše přehazovat.

Tohle u konkurence prostě nenajdete a součtem těchto všech výhod se čluny Sportex stavají na trhu bezkonkurenční.“

Luděk Šedý z prodejny U Kapra a parmy (Hodonín, ČR).

 

andrea cln 2

 

Nafukovací rybářske čluny Sportex

 

  • jsou vyrobeny z 5vrstvového PVC materiálu s prokládanými svařovanými švy, čímž je zaručena jejich dlouhá životnost, vzduchotěsnost, ochrana před vnějším poškozením slanou vodou, teplem či chladem, UV zářením, olejem a palivům.
  • plastifikační přísada, která se přidává při výrobě, zvyšuje elasticitu materiálu, co je důležité při rozkládání a skládání člunů za nízkých teplot.
  • snadno přístupné zapuštěné ventily,
  • výběr ze 3 druhů podlah: pevná, lamelová nebo nafukovací podlaha (pevná a lamelová podlaha mají protiskluzové prvky, což je na vodě velmi efektivní a bezpečné; nafukovací podlaha výrazně snižuje hmotnost člunu, je tichá – při dopadu předmětů na podlahu se nevytváří hluk na rozdíl od pevné a lamelové podlahy),
  • jedna nebo více laviček uvnitř nafukovacího člunu (počet laviček se liší od typu a velikosti člunu) – pozici lavičky si můžete přizpůsobit podle vlastní potřeby a dosáhnout tak optimální pohodlí,
  • nízká hmotnost a malá transportní velikost (jednoduchá manipulace a přeprava, např. v kufru vašeho auta)
  • jsou skladné, ale navzdory své skladnosti disponují po nafouknutí extrémně velkým úložným prostorem, který vystačí dvěma dospělým osobám i s potřebnou výbavou (u modelu Shelf 270)
  • součástí výbavy člunů SPORTEX jsou: kloubové úchyty na vesla a úchyty na zajištění v případě jejich nepoužívání nebo při přepravě (kromě menších rozměrů Delta), veslá, žába na foukání, opravárenská sada, uživatelský manuál, taška na přepravu, pevné lavičky a pevná lamelová podlaha s protiskluzovou úpravou
  • nafukovací čluny Sportex jsou lehké a skladné čluny,
  • 3letá záruka,

 

nafukovaci clun sportex popis cz
Parametry nafukovacího člunu Sportex Shelf

 

 

Z jakých modelů Sportex člunů si můžete vybrat?

 

Nafukovací čluny SPORTEX jsou v nabídce v různých modelech Delta, Shelf a Nautilus. Tyto modely se od sebe v určitých specifikacích liší, takže si můžete spolehlivě zvolit člun, odpovídající přesně vašim individuálním požadavkům. Všechny tři modely mají moderní, příjemný design a jsou dostupné ve dvou barevných provedeních: zelené a šedé.

 

modely clunu Sportex
Nafukovací čluny Sportex – modely Delta, Nautilus a Shelf

 

 

Jak hodnotí čluny Sportex jejich majitelé?

 

packy cln sportex

„Na toulkách po Dunaji je mým dlouhodobým společníkem člun Sportex. Mám ho už asi čtvrtou sezónu a je to úžasný pomocník při lovu ať už na řece nebo stojaté vodě.

Člun je stabilní, za 7 minut ho mám nafoukaný a hlavně je lehký. Délka člunu 250 cm mi bohatě postačuje na pohyb i v proudu nebo ve vlnách. Tříletá záruka je výhoda, která mě při šetrném zacházení vůbec nezajímá! Ale budiž! Může být!

Závěr? Geniální člun, který mohu vřele doporučit.“

Pavol Pačky Pavlík

 

člun 1

 

Dlouho jsem uvažovala, že si pořídím člun. Chodívala jsem z břehu chytat na jezera, které nemají sjezd na loďku a jsou tam místa, kde se rybář nedostane bez loďky. A tak jsem se rozhodla, že si člun pořídím. Mezi rybářskými čluny jsem si nakonec vybrala nafukovací člun Sportex.

Používat ho je velmi praktické a překvapilo mě, že tak rychlé. Nějakých 15 min. mi trvá nafouknutí (relativně krátce na to, že má 330cm). Stabilita také velmi dobrá na vodě, prostorově jsem také spokojená. Klidně mohu chytat přívlačí a s manželem si nepřekážíme. Na to, že to je pevný gumový materiál, člun není těžký a je praktický na skladování.

Takže jsem udělala velmi dobře, bo teď se dostanu tam, kde druzí ne.

Andrea Nuna Kováčová

 

Potřebujete pomoc při výběru člnu? Nebo chcete poradit?

 

Náš Poradce vám pomůže!

ZDE najdete všechny dostupné info, podle čeho si můžete člun vybrat SNADNO a RYCHLE »»

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on print
Share on email
Hodnocení příspěvku:
4.6/5

Administrace