Noviny pro rybáře a aktuální dění v rybářském světě

Novinka: Termoprádlo WizWool (GEOFF Anderson)

GEOFF Anderson představuje WizWool! Luxusní termoprádlo WizWool dokonale kopíruje vaše tělo, reguluje jeho teplotu, odvádí pot od vaší pokožky. Díky kloubovému designu perfektně reaguje na všechny vaše pohyby bez omezování.

Udržet se v teple a pohodlí je základní potřebou každého z nás. Vědí to i ve společnosti GEOFF Anderson. Proto již od svého vzniku zkoumají a studují aktivitu jednotlivých částí lidského těla a jeho potřeby v průběhu provádění fyzické činnosti. Na základě svých zjištění vyvinuli termo oblečení WizWool.
Wizwool 150
Termoprádlo WizWool 150 je ideální použít jako základní vrstvu do kalhot na brodení, rybářskych bund apod. Je vyrobeno z jemné, prodyšné a pach potlačující vlny MERINO s vysoceodolným syntetickým materiálem na povrchu oblečení, které prodlouží jeho životnost.

Jeho hlavním účelem je zvýšit vaše pohodlí a zajistit perfektní odvádění vlhkosti od těla. Hladké švy snižují možnost podráždění pokožky při vrstvení. V kombinaci s druhou vrstvou pomáhá regulovat vaši tělesnou teplotu bez ohledu na počasí.

Při výrobě kalhot a triček WizWool 150 byly použity tyto 3 materiály:

1. Polartec Powergrid materiál
– absorbuje tělesný pot a vlhkost odvádí od těla – zabezpečuje účinné odpařování,
– design tkaniny s otevřenými vzduchovými kanálky, které výrazné zvyšují prodyšnost.

2. Polartec® Power Wool™
– revoluční dvousložková tkanina, která kombinuje to nejlepší z přírodních i syntetických vláken, vše bez míchání (průmyslový standard směšování vlny a syntetických přízí často brání vyšším výkonnostním vlastnostem každého materiálu).
– vyspělá konstrukce pleteniny Power Wool ™ zajistí, že každé vlákno pracuje na svůj maximální potenciál. Tato hybridní tkanina je vyrobena z měkké, merino vlny redukující zápach a vysoce odolných syntetických vláken. Spojuje v sobě to nejlepší z obou vláken!

3. Merino vlna z Itálie.
– poskytne vám komfort a teplo. Pohodlné, odolné vůči zápachu, trvanlivé oblečení, udržující teplo i za mokra.
– na vnějším povrchu Polartec® Power Wool ™ – přenáší vlhkost a zvyšuje odolnost a trvanlivost oblečení. Syntetická část zvyšuje trvanlivost a zabraňuje smršťování vlny.

 

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on print
Share on email
Hodnocení příspěvku:
4.6/5

Administrace