Noviny pro rybáře a aktuální dění v rybářském světě

Jak dostat co nejvíce z oblečení Geoff Anderson

Jak dostat co nejvíce z oblečení Geoff Anderson

Systém tří vrstev – Geoff Anderson
Existují obchodníci, kteří Vás budou chtít přesvědčit, že jediné co stojí mezi vámi a pohodou ve špatném počasí je drahá membránová bunda, kterou Vám nabízejí. Naštěstí mezi ně nepatříme a proto se Vám pokusíme přiblížit jiný důležitý princip díky kterému se budete cítit mnohem pohodlněji.

První vrstva:  je vrstva, přímo na těle, která má jednu velmi důležitou funkci a to odvod vlhkosti. Chcete-li se cítit pohodlně a v teple potřebujete být v suchu. Spodní vrstva oblečení musí vlhkost odvést pryč do další vrstvy a na to slouží první vrstva. např. Geoff Anderson Wizwool.

Druhá vrstva: slouží hlavně jako izolace, která nemůže propustit vlhkost zpět k tělu a musí Vás udržet v teple. Zážitek tepla Vám dokonale umožní právě pocit  sucha a dobrá izolace. Velmi důležitá je prodyšnost druhé vrstvy, která musí vlhkost odvést pryč od těla do prostředí, nebo směrem k třetí
vrstvě. Např. spodní prádlo Geoff Anderson Inxula.

Spodní vrstvaGeoff Anderson

Dánská společnost Geoff Anderson je špičkou ve světě funkčního oblečení. Aby bylo oblečení skutečně funkční je třeba dodržet princip více vrstev. Výrobce kvalitního oblečení Geoff Anderson vyrábí špičkové nepromokavé membránové bundy i značkové spodní prádlo díky kterému dostanete od Vašeho membránového oblečení ten nejlepší výkon a skutečný pocit komfortu a pohodlí.

Top oblečení Geoff Anderson bunda Dozer a kalhoty Urus.

Třetí vrstva:
Vás musí ochránit před větrem, deštěm a všem co přichází zvenčí směrem k Vašemu tělu, zároveň by měla být prodyšná aby odvedla vlhkost ze spodních vrstev pryč do prostředí

A to zásadní 30% chladu odchází přes hlavu, ruce a nohy, proto vždy mějte na paměti že je nutné mít vždy správné ponožky, rukavice a čepice.


Pokud si nejste jisti výběrem a potřebujete poradit zavolejte nám na telefon 777 664 564 a rádi Vám pomůžeme vybrat tu nejlepší alternativu.

Společnost Geoff Anderson patří k absolutní špičce ve výrobě outdoorového, rybářského a mysliveckého oblečení. Toto oblečení původem z Dánska je určeno náročným zákazníkům, kteří hledají špičkové materiály, extrémní odolnost a nechtějí dělat kompromisy. V nabídce společnosti Geoff Anderson najdete špičkové rybářské bundy, bundy pro myslivce, jakož i bundy pro cestovatele.

Pokud hledáte kvalitu vyzkoušejte Geoff Anderson.

Martin Gutman

Gutman Martin Group s.r.o
Rybářské potřeby a e-shop

Prodejna: 601 371 137
Mobil: 777 664 564

Kamenná prodejna

CarpConcept
Rybářské potřeby
ul. Družstevní č.ev. 99
Strachotín 693 01

E-shop:
www.carpconcept.cz
Vaš specialista na Sportex pruty a Geoff Anderson oblečeníhttps://www.carpconcept.cz/vyhledavani/?string=geoff+anderson

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on print
Share on email
Hodnocení příspěvku:
4.6/5

Administrace